Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge

  • 34 m²

Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge o powierzchni 34 m² usytuowany jest prawie 25 min pieszo od Barbakanu w Warszawie oraz nie więcej niż 1 km od najważniejszych miejsc przyjaznych rodzinom, takich jak Dom grozy. Wi-Fi dostępne dla gości biznesowych lub rekreacyjnych.

Apartament dysponuje łazienką z suszarką do włosów i ręcznikami. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.

Goście mogą zrelaksować się na tarasie.

W Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge jest aneks kuchenny z lodówką i zmywarką do naczyń dla Twojej wygody.

Apartament leżynie więcej niż 1,1 km od Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie i w zasięgu ręki od od stacji metra Dworzec Wileński. Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge znajduje się tylko 5 min piechotą od Dawnego Żydowskiego Domu Akademickiego w Warszawie. Ten apartament jest położony 2 km od Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie. Od obiektu do przystanku autobusowego Most Slasko-Dabrowski kilka kroków od.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge
Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Ząbkowska B
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Ząbkowska B

7.5
Dobry 6 opinii
532 m od nieruchomości
Kam-Eko Ząbkowska II
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kam-Eko Ząbkowska II

9.9
Wyjątkowy 14 opinii
1.1 km od nieruchomości
USD 215 USD 194
za noc
Old Town Comfort Apartment Near Vistula Boulevards By Noclegi Renters
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Old Town Comfort Apartment Near Vistula Boulevards By Noclegi Renters

8.7
Świetny 9 opinii
1.2 km od nieruchomości
USD 148 USD 133
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    15 km

    Stacje kolejowe

    Centrum handlowe i PKP Warszawa Wileńska
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Patio
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge pozwala na zwierzęta.
    • Czy Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge posiada kuchnię?
      W Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    15 km

    Stacje kolejowe

    Centrum handlowe i PKP Warszawa Wileńska
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Warsaw Okrzei Apartment - City Center Via Pedestrian Bridge

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij